Bakıda binada gözlənilməz hadisə: 4 yaralı - FOTO
Bakının Yasamal rayonu ərazisində, Dadaş Bünyadzadə küçəsində yerləşən 16 mərtəbəli binada bədbəxt hadisə baş verib. APA-nın məlumatına görə, içərisində 6 nəfərin olduğu lift şaxtaya düşüb. İlkin məlumata görə, binanın ikinci mərtəbəsində liftə 6 nəfər minib. Bu vaxt liftdə nasazlıq yaranıb və o, şaxtaya düşüb.
Hadisə nəticəsində 4 nəfər xəsarət alıb. Onlarda iki qadının xəsarətləri yüngül olsa da, digər iki yaralı xəstəxanaya aparılıb. Hadisə yerinə iki təcili tibbi yardım briqadası cəlb edilib. Faktla bağlı hüquq-mühafizə orqanları tərəfindən araşdırmalara başlanılıb.
Yasamal Rayon Polis İdarəsinin əməkdaşları hadisə yerində müayinələr aparılıblar. Qeyd edək ki, sakinlər yük daşınması üçün nəzərdə tutulan liftdən istifadə ediblər.
Bakıda binada gözlənilməz hadisə: 4 yaralı - FOTOBakıda binada gözlənilməz hadisə: 4 yaralı - FOTOBakıda binada gözlənilməz hadisə: 4 yaralı - FOTO