Ziya Məmmədovun təklifi qəbul edilmədi - KOMİTƏ SƏDRİ
““Böyük Bakının Regional İnkişaf Planı” (Baş plan) layihəsi artıq hazırdır və Nazirlər Kabinetinə təqdim olunub”.
APA-nın xəbərinə görə, bunu Dövlət Şəhərsalma və Arxitektura Komitəsinin sədri Abbas Ələsgərov deyib. Komitə sədri bildirib ki, hazırda layihəyə ekspertlər baxış keçirir. Baxışdan sonra Nazirlər Kabineti layihəni təsdiqləyəcək.
Layihədə bir çox yenilik olacağını deyən A. Ələsgərov vurğulayıb ki, bu dəyişikliklərə müvafiq nazirliklərin hər biri mövqeyini bildirib: “Layihə ilə bağlı nazirliklərin verdiyi təkliflərin bəziləri ilə razılaşsaq da, bəziləri ilə razılaşmadıq. Misal üçün, keçmiş nəqliyyat naziri Ziya Məmmədov bizə təklif etmişdi ki, Bakıda ikinci pullu yol da olsun. Ancaq bizdə bir pullu yol var. Ona görə də nazirliyə cavab verdik ki, Bakıda bir pullu yol kifayət edir”.
fghf 21 mart 2017 10:49
Under normal circumstances, in order to show the rolex replica dignity of the identity and modesty of the ceremony, the men will be put on formal occasions to attend a formal dress, but also with a formal replica breitling watch, appears to be more polite. replica rolex watches have long always gives people a kind of heavy feeling of strength, and most are steel watch, so when wearing a dress of many fans will not choose Rolex, the reason is not elegant decent, wild. But the new Rolex Cellini series make up for this defect, presented in front of replica watches uk us is a pure and yet elegant dress watch.