NAZƏNİNDƏN YENİ MAHNI: “2017-Cİ İLİN HİTİ OLACAQ” – VİDEO
Tanınmış azərbaycanlı müğənni Nazənin "Səni sevərəm" adlı yeni mahnısını təqdim edib. İfaçı sözləri Əli Qafarlıya, musiqisi Ruslan Səfəroğluna, aranjimanı İsmayıl Əlizadəyə məxsus olan bu mahnının xit olacağına əmindir: "Bu günə qədər bir çox bəstəkarların mahnısını oxumuşam. Özündən razılıq kimi çıxmasın, ifa etdiyim bütün mahnılar dillər əzbəri olub. Yəqin ki, bu da Allahın mənə verdiyi bir şansdır. Hər bir müğənniyə bu nəsib olmur. Oxuduğum mahnıları şou-biznesin bir çox tanınmış simaları da öz repertuarına daxil ediblər. Bu da məni bir müğənni kimi sevindirir. Təqdim etdiyim "Səni sevərəm" adlı mahnım bu gündən yalnız və yalnız şəxsi "youtube" kanalıma yükləndi. Bəstənin seviləcəyinə tam əminəm. Bütün mahnılar hind musiqisinin ladları üzərindədir. Bu mahnı da həmçinin. 2017-ci ilin hit mahnısı olacaq". İfaçı onu da əlavə edib ki, yeni mövsümə sürpriz layihə hazırlayır: "Ümumiyyətlə, mən daim yaradıcılığım üzərində işləyirəm. Bir mahnı oxuyub, yerində saymaq mənlik deyil. Yeni mövsüm üçün tam 7 mahnı hazırlamışam. Bundan başqa yeni sürpriz layihə üzərində çalışıram. Bu layihə barədə məlumat vermək hüququm yoxdur. Yaxın günlərdə hər şeyi biləcəksiniz".
Ətraflı: http://www.primetime.az/news,27861,e36c3ac3/page,1/lang,az/
Hər hansı bir materialı istifadə etdikdə bu hiperlinkə istinad edin PrimeTime.az Tanınmış azərbaycanlı müğənni Nazənin "Səni sevərəm" adlı yeni mahnısını təqdim edib. İfaçı sözləri Əli Qafarlıya, musiqisi Ruslan Səfəroğluna, aranjimanı İsmayıl Əlizadəyə məxsus olan bu mahnının xit olacağına əmindir: "Bu günə qədər bir çox bəstəkarların mahnısını oxumuşam. Özündən razılıq kimi çıxmasın, ifa etdiyim bütün mahnılar dillər əzbəri olub. Yəqin ki, bu da Allahın mənə verdiyi bir şansdır. Hər bir müğənniyə bu nəsib olmur. Oxuduğum mahnıları şou-biznesin bir çox tanınmış simaları da öz repertuarına daxil ediblər. Bu da məni bir müğənni kimi sevindirir. Təqdim etdiyim "Səni sevərəm" adlı mahnım bu gündən yalnız və yalnız şəxsi "youtube" kanalıma yükləndi. Bəstənin seviləcəyinə tam əminəm. Bütün mahnılar hind musiqisinin ladları üzərindədir. Bu mahnı da həmçinin. 2017-ci ilin hit mahnısı olacaq". İfaçı onu da əlavə edib ki, yeni mövsümə sürpriz layihə hazırlayır: "Ümumiyyətlə, mən daim yaradıcılığım üzərində işləyirəm. Bir mahnı oxuyub, yerində saymaq mənlik deyil. Yeni mövsüm üçün tam 7 mahnı hazırlamışam. Bundan başqa yeni sürpriz layihə üzərində çalışıram. Bu layihə barədə məlumat vermək hüququm yoxdur. Yaxın günlərdə hər şeyi biləcəksiniz".