Laçının yeni icra başçısı kimdir? - DOSYE
Prezident İlham Əliyev Laçın rayonuna yeni icra başçısı təyin edib. Dövlət başçısının imzaladığı sərəncama əsasən İcra Hakimiyyətinə bundan sonra Aqil Ağaxan oğlu Nəzərli başçılıq edəcək.
Qaynarinfo.az xəbər verir ki, Aqil Nəzərli 10 mart 1976-cı il tarixdə Laçın rayonunun Güləbird kəndində anadan olub. Ali təhsillidi. Elm və Təhsil Mərkəzi “Təfəkkür” Universitetini hüquqşünaslıq, Azərbaycan Respublikasının Prezidenti yanında Dövlət İdarəçilik Akademiyasını isə dövlət və bələdiyyə idarəetməsi ixtisası üxrə bitirib. 1999-cu ildən Laçın rayonu İcra Hakimiyyətində müxtəlif vəzifələrdə çalışıb, 2008-ci ildən Laçın rayon İcra Hakimiyyəti Başçısının müavini, Sosial-iqtisadi inkişafın təhlili və proqnozlaşdırılması şöbəsinin müdiri vəzifəsində işləyib. 2012-ci ildən Yeni Azərbaycan Partiyasının Laçın rayon Təşkilatının sədridi. 3 mart 2016-cı ildən Laçın rayonu İcra Hakimiyyətinin başçısının vəzifəsini icra edirdi.
Qeyd edək ki, Laçının icra başçısı olan Akif İsmayıl oğlu Səlimov bu ilin mart ayında vəzifəsindən azad edilmişdi.
lalala 5 may 2023 11:25
Nowadays, people are asking for something good, trendy and trendy. replica watches Whether it's clothes or stylish accessories that mean a lot to contemporary culture today. rolex replica Similar is the case with stylish and impressive watches.