Namazəli Məmmədov Korrupsiyaya qarşı Mübarizə Baş İdarəsinin əməkdaşları tərəfindən saxlanılıb
Rabitə və Yüksək Texnologiyalar Nazirliyinin idarə rəisi Namazəli Məmmədov Baş Prokuror yanında Korrupsiyaya qarşı Mübarizə Baş İdarəsinin əməkdaşları tərəfindən saxlanılıb.
"Korrupsiya və Qanun" qəzetinin məlumatına əsaəsən Lent.az-ın xəbərinə görə, bu barədə Trend agentliyi məlumat yayıb. Məlumatda N.Məmmədov haqqında həbs-qətimkan tədbiri seçildiyi bildirilir.
Qeyd edək ki, bundan öncə RYTN-nin başqa vəzifəli şəxsləri də işdən azad edilərək, barələrində cinayət işi başlanılıb.
fdhg 13 mart 2017 11:10
Besides strong kernel, a man of replica watches ukgreat charm and is replica omega gentle gentleman graceful bearing. Respect for others, good at listening, the elegance of man emerges from the others in conversation. The man who knows how to live is hublot replica also pursuing the exquisite life style, the detail, the esthetic, the clean and neat, the rolex replica calm atmosphere. Just as men's watches, tailored to the new 40 mm round case, simple and quiet, and lays out the flat line.