Peterburq teraktında yaralanan azərbaycanlı sağdır
Sankt-Peterburq metrosunda baş verən partlayışda yaralananların siyahısı bəlli olub.
Korrupsiya və Qanun saytı Axar.az a istinadən xəbər verir ki, siyahıda olanlardan birinin adı Zaur Vəliyevdir. Onun azərbaycanlı olduğu ehtimal edilir.
Qeyd edək ki, bu gün Sankt-Peterburq metrosunda törədilən partlayış nəticəsində 10 nəfər ölüb, 47 nəfər yaralanıb.
Diaspor.az-ın əldə etdiyi məlumata görə, ağır xəsarətlərlə Marinskaya xəstəxanasına yerləşdirən 28 yaşlı Zaur Vəliyev həkimlərin səylərinə baxmayaraq, dünyasını dəyişib.
Bu gün Rusiya Fövqəladə Hallar Nazirliyinin açıqladığı 51 nəfər yaralı içərisində azərbaycanlı Zaur Müşfiq oğlu Vəliyevin də adı qeyd olunub. Bildirilib ki, 1989-cu il təvəllüdlü Z.Vəliyev Budapeşt küçəsi-3 ünvanında yerləşən İ.İ.Canelidze adına xəstəxanadadır.
dfhg 12 aprel 2017 07:36
Chanel watches again in the swiss replica watches forefront of the times, the concept of replica watches innovation and high-tech equipment and the Swiss tradition of combining technology to create a unique artistic quality. In the omega replica most advanced production plant, a traditional clock technology combined with replica hublot sophisticated technology and equipment, ensure each link smoothly, from production to installation of advanced watchcase watchband movement of production by the Swiss specialized manufacturers, and Chanel will each creative transformation into full of new products.