Gürcüstanda "Əli və Nino"nun premyerası keçiriləcək
Oktyabrın 23-də Tbilisidə yazıçı Qurban Səidin eyniadlı əsəri əsasında səhnələşdirilən "Əli və Nino" bədii filminin premyerası keçiriləcək.
Axşam.az-ın məlumatıan görə, bu barədə Trend Qruziya-Onlayn-a istinadən xəbər verir.
“Əli və Nino” filminin icraçı prodüseri Heydər Əliyev Fondunun vitse-prezidenti Leyla Əliyeva, prodüseri – Kris Tikye, rejissor – BAFTA mükafatını qazanmış Asif Kapadia, ssenari müəllifi - Academy Award mükafatı laureatı Kristofer Hemptondur.
Qeyd edək ki, Bakıda filmin premyerası oktyabrın 5-də Heydər Əliyev Mərkəzində keçirilib.
dfgcx 12 aprel 2017 07:33
The charm of a man is not only reflected in the breitling uk appearance, but also through the connotation of fake rolex training out. Attractive men not only pay attention to maintaining personal image, but also to distribute the rolex uk mature wisdom, low-key introverted light. And a good men's watches, but also must be a high value of color, temperament, good quality meter. The new launch of the fake hublot watches Chanel mechanical watches MONSIEUR CHANEL DE, is such a special for men to create, to bring the infinite charm of the wrist watch.